spovedni večer za mlade in mlajše odrasle

Cerkev naklanja v prvih osmih dneh novembra popolni odpustek za vsak obisk pokopališča in molitev za rajne.
Prav tako ga je mogoče prejeti v vseh cerkvah in javnih kapelah 1. in 2. novembra ter na prejšnjo ali na naslednjo nedeljo, če smo bili pri spovedi in obhajilu ter molimo po namenu svetega očeta.

Da dobimo POPOLNI ODPUSTEK je treba spolniti pogoje: spoved, obhajilo,molitev po namenu svetega očeta (vsaj očenaš in zdravomarijo) in da nismo vezani na noben greh, tudi ne na malega. Vsak dan moremo dobiti le en popolni odpustek.

Ali hočeš pomagati rajnim sorodnikom, prijateljem ali znancem, da pridejo kmalu v nebesa?
Torej, pojdi k spovedi in skrbi, da boš od 1. do 7. novembra sprejel čimveč popolnih odpustkov!

Zato prisrčno povabljen na spovedni večer v petek, 28.10., od 19.15 naprej!

spovedni_vecer_161028